Prekių katalogas
Krepšelis

Didmeninė prekyba

Jeigu tau įdomi prekyba mūsų produkcija - tapk mūsų partneriu ir atstovu!

  • Nori prekiauti mūsų produkcija?
  • Turi internetine parduotuvę?
  • Turi sporto inventoriaus parduotuvę?

Norėdami sužinoti daugiau informacijos, susisiekite su mumis šiuo el. paštu: info@synkarb.lt arba telefonu +37060463360

SYNKARB Global didmeninė prekyba – sporto inventoriaus prekes parduodame dideliais kiekiais mažmeninės prekybos įmonėms. Mūsų siūloma produkcija reikalauja daug žinių bei sporto patirties, kurią mes kaupiame ir tobulėjame bėgant laikui. Mielai pasidalinsime savo sukaupta patirtimi bei žiniomis ir su Jumis, patarsime bei padėsime išsirinkti tinkamiausias prekes.

Mes garantuojame konkurencingą prekių kainą, greitą ir kokybišką garantinį aptarnavimą, marketingo paslaugas Jūsų prekybos vietai bei saugų ir greitą prekių pristatymą.

Pasiūlymas sporto įstaigoms

 "SYNKARB Global kompanija mielai pasiūlys tinkamą sportinį inventorių Jūsų įstaigai pagal

Jūsų poreikius bei finansines galimybes.

Mes bendradarbiaujame su daugybe sporto mokyklų, ir savo draugams dovanojame nauja inventorių, kad galėtumėte jį išbandyti ir įvertinti patys, bet tam turime paprastas, bet įdomias sąlygas : treneris, arba kitas atsakingas žmogus, kuris naudojasi mūsų inventoriumi, treniruotės metu turėtų nufilmuoti arba nufotografuoti, kaip Jums sekasi naudoti mūsų inventorių. Tokiu būdu mes skatiname trenerius tobulinti savo įgūdžius.

Futbolas, krepšinis, tinklinis, kovos menai bei daugelis kitų sporto šakų trenerių glaudžiai su mumis bendradarbiauja, nes mūsų sporto inventorius pateisina visus lūkesčius, bei „SYNKARB Global“ sporto ekspertai kiekvienai prekei pateikia detalią naudojimosi instrukciją, tad Jums niekada nekils sunkumų naudojantis mūsų inventoriumi.

Norint pagerinti svetainės naršymą, naudojami slapukai (cookies). Jų nustatymus galite reguliuoti savo naršyklėje. Naršydami toliau, sutinkate su slapukų naudojimu.