Prekių katalogas
Krepšelis

Nameliai, sodo palapinės

Gamintojas: ABC Prekės kodas: RA4863
Didelis namelis su čiuožykla, vidiniu kiemeliu, stalu ir kėdutėmis - visų vaikų svajonė! Tai bus puiki vieta Jūsų mažyliui linksmai praleisti laiką. Namelis turi atidaromas dureles, todėl bus lengva įeiti ir išeiti, o čiuožykla visiems suteiks itin daug džiaugsmo. Vidiniame kieme esantis krepšinio l..
293.74€
Be PVM:293.74€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: RA1540
Namelis su čiuožykla bus puiki vieta Jūsų vaikui linksmai praleisti laiką. Baltas namelis turi atidaromas dureles, todėl bus lengva įeiti ir išeiti, o čiuožykla visiems suteiks itin daug džiaugsmo. Visos sienos ir komponentai pagaminti iš dvigubo plastiko sluoksnio, tai užtikrina patvarumą ir ilgaam..
260.53€
Be PVM:260.53€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2236
Erdvus žaidimų namelis su dideliu langu ir durimis sukurtas kūrybingiems ir išradingiems vaikams. Spalvinga, grafiška palapinė vaikams suteik daug fantastiškų įspūdžių. Rinkinys pagamintas itin kruopščiai, naudojant kokybiškas ir ilgaamžes medžiagas. Yra lengvai prižiūrimas ir valomas. Patvari palap..
33.16€
Be PVM:33.16€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2237
Kuris vaikas nesvajoja turėti nuosavą ledų parduotuvę? Dabar galite ją turėti savo namuose. Didelė, erdvi ledų bei kepinių parduotuvė sukurta kūrybingiems, aktyviems ir išradingiems vaikams. Palapinė leis įsikūnyti į konditerio, ledų pardavėjo vaidmenį arba bus saugi vieta žaislams ir lėlėms. Viskas..
31.12€
Be PVM:31.12€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA1226
Gražių rožinių rūmų formos sulankstoma palapinė – kiekvienos mažosios princesės svajonė.Mieli rūmai su atidaromomis durimis ir estetišku dizainu puikiai papuoš kiekvienos mergaitės kambarį, leis jai pasijusti tikra princese ir surengti daug karališkų susitikimų. Palapinę taip pat galima naudoti tera..
29.50€
Be PVM:29.50€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3508
Teepee stiliaus palapinė vaikams su laimingomis pelėdomis tikrai patiks kiekvienam mažyliui. Ši palapinė bus puiki vieta rengti susitikimus su savo pliušiniais žaisliukais arba pasislėpti kai to labiausiai reikia. Palapinė pagaminta iš lengvai plaunamos medžiagos tad ją galima statyti ne tik namuose..
42.59€
Be PVM:42.59€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3555
Teepee stiliaus palapinė vaikams su stebuklingais vienaragiais tikrai patiks kiekvienam mažyliui. Ši palapinė bus puiki vieta rengti susitikimus su savo pliušiniais žaisliukais arba pasislėpti kai to labiausiai reikia. Palapinė pagaminta iš lengvai plaunamos medžiagos tad ją galima statyti ne tik na..
42.81€
Be PVM:42.81€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2160
Palapinė yra kiekvieno vaiko svajonė. Palapinė puikiai tiks pramogoms. Pagaminta iš plastiko, pagaminta grafika tiesiai iš laukinių vakarų."Tipi" yra lengvas dizainas, pagamintas iš plastikinių vamzdelių, kurį lengva surinkti. Palapinė puikiai tinka vaiko kambaryje, tačiau ji taip pat bus puikus sod..
40.25€
Be PVM:40.25€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: BKKZ0623
Palapinė, tunelis ir sausas baseinas - puikus laiko praleidimas draugų kompanijoje. Palapinę galima statyti ne tik namuose, bet ir lauke.Rinkinyje yra:- Tunelis (105 x 46 cm)- Palapinė (90 x 90 x 95 cm)- Sausas baseinas (120 cm x 82 cm)Bendras dydis - 290 x 120 x 95 cm  ..
45.98€
Be PVM:45.98€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2166
Paprastai išsiskleidžianti palapinė yra lengva, todėl ją lengva ir greita diegti. Tunelis suteikia jums laisvę judėti tarp dviejų palapinių. "Airy" palapinė leis jums žaisti bet kurioje vietovėje. Palapinė vaikams - 2 namai su tuneliu.Rinkinyje- kvadratinė palapinė su stogu- palapinė kūgio formos- i..
42.81€
Be PVM:42.81€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2229
Linksmasis ŠIMTAKOJIS – tai sudedama palapinė su tuneliu, suteiksianti vaikams daug neišdildomų įspūdžių.Rinkinys pagamintas itin kruopščiai ir dėka naudojamų žaismingų bei ryškių šimtakojo spalvų, skatina vaikų vaizduotę, aktyvumą ir nukelia juos į fantazijų pasaulį.Dabar žaisti dar smagiau, kadang..
36.25€
Be PVM:36.25€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRBA0281
Bestway sodo namelis puikiai tinka kiekvienam sodui ar vaiko kambariui. Rinkinys labai kruopščiai pagamintas iš spalvingų medžiagų. Namą sudaro plastikiniai greitai ir lengvai surenkami elementai. Namas turi atidaromas duris, skaidrų langą. Stogas, sienos ir langai yra pagaminti iš PVC, todėl jie at..
20.60€
Be PVM:20.60€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 29 (3 puslapių)
Norint pagerinti svetainės naršymą, naudojami slapukai (cookies). Jų nustatymus galite reguliuoti savo naršyklėje. Naršydami toliau, sutinkate su slapukų naudojimu.