Prekių katalogas
Krepšelis

RC tankai

Gamintojas: ABC Prekės kodas: RA1760
  Šis rinkinys tai puiki dovana rudens ir žiemos vakarams Jūsų vaikams. Puikiai pagamintas, pasižymintis puikiais garso ir šviesos efektais. 2,4 GHz dažnis leidžia dviem žaidėjams vienu metu vairuoti transporto priemones. Išpakavus iš dėžutės, tankas yra paruoštas žaisti - jį maitina įkraunama bater..
63.29€
Be PVM:63.29€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRRC0424
Nuotoliniu būdu valdomas tankas su bunkeriu , skirtas berniukams, kurie mėgsta karinius žaislus. Tankas valdomas 27 MHz nuotolinio valdymo pulteliu. Tankas yra žalios spalvos, kamufliažinis, pagamintas tik iš plastiko.Įranga:- nuotoliniu būdu valdomas tanko modelis- daugiafunkcinis nuotolinio valdym..
45.34€
Be PVM:45.34€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRRC0532
Kelių dalių konstrukcinių blokų rinkinys, skirtas savarankiškai sukonstruoti transporto priemonę vaikams, kuriems patinka rankdarbiai. Rinkinį sudaro 506 žalių karinių spalvų elementai. Tai konstruktorius reikliems entuziastams, kuriems didžiausia pramoga po statybų bus galimybė valdyti transporto p..
40.93€
Be PVM:40.93€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: RA6442
Šis rinkinys iš 497 blokelių skirtas jauniems, ryškiems konstruktoriams. Po sukonstravimo tankas gali būti valdomas nuotolinio valdymo pulteliu.Transporto priemonės ypatybės:- Važiavimas pirmyn ir atgal- Važiavimas į dešinę ir į kairę- Besisukanti kabina- Nuotolinio valdymo pultas- Darbinis dažnis 2..
39.40€
Be PVM:39.40€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN4270
Šis konstruktorius patiks daugumai vaikų, kurie mėgsta sunkiąją karinę techniką, ir tiems, kurie mėgsta žaislus susikurti patys nuo pradžios iki galo.Šiame rinkinyje yra 1498 elementai, pagaminti iš saugių ir sertifikuotų medžiagų.Nuotoliniu būdu valdomas tankas pradžiugins kiekvieną karinių transpo..
166.05€
Be PVM:166.05€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN7217
Nuotoliniu būdu valdoma karinė transporto priemonė nudžiugins visus mažuosius karininkus. Įspūdingas jos dizainas nustebins net ir pačius išrankiausius vaikučius. Transporto priemonė turi guminius ratus, kurie pravažiuos ir nelygius kelius ir turės puikų sukibimą su įvairiais paviršiais. Rinkinyje e..
74.58€
Be PVM:74.58€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRRC0452
Nuotolinio valdymo 27Mhz tankas, leis jums sužaisti ne vieną mūšį. Žaislas yra visiškai pagamintas iš plastiko, turi guminius vikšrus. Žaislo privalumai:- mobilus bokštelis- garso efektai- apšvietimo efektai- šaudymas Nuotolinio valdymo pultas leidžia visiškai valdyti tanką:- žaislo įjungimas: kelia..
53.20€
Be PVM:53.20€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN4496
Nuotoliniu būdu valdomas tankas, ko gero, yra kiekvieno jauno karininko svajonė. Tai puiki dovana visiems vaikučiams, kurie domisi karine technika. Nuotoliniu būdu valdomas bakas valdomas 35 MHz nuotolinio valdymo pultu, kuris yra pilnai atsakingas už tanko veiksmus. Matmenys:- Tankas 11 x 4 cm- Nuo..
35.59€
Be PVM:35.59€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN7540
Nuotoliniu būdu valdomas tankas visiems mažiesiems karininkams. Žaislas turi garso ir šviesos efektus, kurie linksmybes pavers daug įdomesnėmis.Specifikacijos:- Turi garso ir šviesos efektus- Atrodo itin realiai- Ant stogo yra liukas, kuriame galite pastatyti kareivį- Nuotolinio valdymo pultas veiki..
47.63€
Be PVM:47.63€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN5831
Nuotoliniu būdu valdomas tankas, skirtas vaikams, kurie mėgsta karinius žaislus. Tankas valdomas nuotolinio valdymo pulteliu. Ši transporto priemonė atlieka visas tikro karinio tanko funkcijas. Jų dėka jaunasis karys jausis tikru šios mašinos valdytoju.Komplekte esančiame nuotolinio valdymo pulte yr..
16.32€
Be PVM:16.32€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN4467
Nuotoliniu būdu valdomas tankas, skirtas vaikams, kurie mėgsta karinius žaislus. Tankas valdomas 27 MHz nuotolinio valdymo pulteliu. Ši transporto priemonė atlieka visas tikro Antrojo pasaulinio karo tanko funkcijas. Jų dėka jaunasis karys jausis tikru šios mašinos valdytoju.Komplekte esančiame nuot..
32.35€
Be PVM:32.35€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRRC0036-MO
Nuotoliniu būdu valdomas tankas bus puikus žaislas sunkiosios artilerijos gerbėjui. Su šiuo fantastišku tanku nebus neįmanomų misijų ir nepravažiuojamų kelių. Tai bus puiki pramoga ne tik vaikui bet ir visiems šeimos nariams. Šis realistiškas tankas bus nepakeičiamas Jūsų vaiko žaislas. Rinkyje yra:..
35.84€
Be PVM:35.84€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 13 (2 puslapių)
Norint pagerinti svetainės naršymą, naudojami slapukai (cookies). Jų nustatymus galite reguliuoti savo naršyklėje. Naršydami toliau, sutinkate su slapukų naudojimu.