Prekių katalogas
Krepšelis

RC žemės ūkio technika

Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRRC0455
Mercedes-Benz R/C bangomis valdomas licencijuotas kranas, kuris puikiai atitinka tikrosios statybos transporto priemonių spalvą, atliks daugelį darbų mažojo statybininko lentpjūvėse arba statybvietėje.Transporto priemonė, kaip ir tokio paties tipo transporto priemonė, turi iškrovimo dėžę su nuimamom..
69.24€
Be PVM:69.24€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRRC0493
Šis traktorius sužavės visus sunkiosios technikos mėgėjus. Traktorius valdomas nuotolinio valdymo pulteliu įtrauks į žaidimą.Daugiafunkcinis nuotolinio valdymo pultas, veikiantis 2,4 GHz dažniu:- Važiavimas pirmyn, atgal- Posūkis į kairę ir į dešinę- Kaušo pakėlimas ir nuleidimas- Garso efektų mygtu..
70.61€
Be PVM:70.61€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN4511
Nuotoliniu būdu valdomas traktorius patiks visiems mažiesiems ūkininkams. Transporto priemonė pagaminta 1:16 masteliu, todėl atrodo itin realiai. Traktorius pagamintas iš patvarių, silpniems smūgiams atsparių medžiagų, turi didelius guminius ratus. Žaislas turi garso efektus, todėl viskas atrodys da..
65.51€
Be PVM:65.51€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN8432
Nuotoliniu būdu valdomas traktorius patiks visiems mažiesiems ūkininkams. Traktorius turi nuimamą priekabą, kurioje galima vežioti rinkinyje esančią arklio figūrėlę ir kitus svarbius, ūkyje naudojamus daiktus. Žaislas valdomas patogiu nuotolinio valdymo pulteliu, kurio dažnis 2.4GHz. Rinkinyje yra:-..
29.39€
Be PVM:29.39€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRRC0384
Tai didžiulis sodrios žalios spalvos R/C traktorius.Pulteliu užtikrinama visiška traktoriaus kontrolė. Nuotolinio valdymo pultas leidžia judėti pirmyn, atgal, pasukti į kairę ir į dešinę.Traktorius, kaip pridera tokiai transporto priemonei, turi ir priekabą, kurią norint padidint galima pritvirtint ..
65.92€
Be PVM:65.92€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN3625
Nuotoliniu būdu valdomas, didelis traktorius su priekaba sudomins kiekvieną vaiką. Žaislas buvo pagamintas 1:16 masteliu, kuris leido fantastiškai atkurti traktoriaus struktūrą, akcentuojant svarbiausias jo detales. Atvira priekaba, kurią galima lengvai nuimti, leis patogiai susidėti reikiamus daikt..
87.44€
Be PVM:87.44€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN8431
Nuotoliniu būdu valdomas traktorius patiks visiems mažiesiems ūkininkams. Traktorius turi nuimamą priekabą, kurioje galima vežioti rinkinyje esančią arklio figūrėlę ir kitus svarbius, ūkyje naudojamus daiktus. Žaislas valdomas patogiu nuotolinio valdymo pulteliu, kurio dažnis 2.4GHz. Rinkinyje yra:-..
29.39€
Be PVM:29.39€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN8434
Nuotoliniu būdu valdomas traktorius, turi ne tik priekabą su išimamas šieno rulonais, bet ir vairo formos nuotolinio valdymo pultelį, kuris leis pilnai valdyti transporto priemonę. Dabar Jūsų mažasis ūkininkas galės sukurti savo nuosavą ūkį ir linksmai praleisti laiką.Rinkinyje yra:- Traktorius- Nuo..
26.14€
Be PVM:26.14€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN8433
Nuotoliniu būdu valdomas traktorius, turi ne tik priekabą su išimamas rąstais, bet ir vairo formos nuotolinio valdymo pultelį, kuris leis pilnai valdyti transporto priemonę. Dabar Jūsų mažasis ūkininkas galės sukurti savo nuosavą ūkį ir linksmai praleisti laiką.Rinkinyje yra:- Traktorius- Nuotolinio..
29.39€
Be PVM:29.39€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN8392
Nuotoliniu būdu valdomas įspūdingų matmenų traktorius, turi ne tik priekabą su išimamas šieno rulonais, bet ir garso, bei šviesos efektus. Dabar Jūsų mažasis ūkininkas galės sukurti savo nuosavą ūkį ir linksmai praleisti laiką. Visas komplektas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, o jo konstrukci..
83.64€
Be PVM:83.64€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRRC0492
Nuotoliniu būdu valdomas traktorius su vandens talpykla tręšimui ir laistymui tiks bet kuriame mažąjame ūkyje. Profesionaliai atrodanti žemės ūkio technika leis kiekvienam smulkiajam ūkininkui pasirūpinti savo žeme.Traktorius, valdomas 2,4 GHz nuotolinio valdymo pulto, važiuoja pirmyn, atgal, suka į..
77.58€
Be PVM:77.58€
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)
Norint pagerinti svetainės naršymą, naudojami slapukai (cookies). Jų nustatymus galite reguliuoti savo naršyklėje. Naršydami toliau, sutinkate su slapukų naudojimu.