Prekių katalogas
Krepšelis

Kilimėliai, patiesalai, gultai

Gamintojas: ABC Prekės kodas: ABC-HRZA3021-PO
Minkštas švelnus raknšluostėlis su populiariais herojais iš animacinio filmo „Rasti Nemo“ bus naudingas kūdikiui nuraminti ir užmigdyti. Žaislas, pagamintas iš geriausios kokybės medžiagų, kruopščiai siūtas ir atkreipiant dėmesį į detales, bus tinkamas net i patiems mažiausiems vaikams. Kadangi rank..
13.32€
Be PVM:13.32€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3493-NI
Patogus didelis kilimėlis vaikui su žaislais. Mokomasis kilimėlis yra skirtas kūdikiams jau nuo pat pirmųjų jų gyvenimo dienų. Šis edukacinis kilimėlis sudomins vaiką spalvingais ir įdomiais žaislais. Kilimėlis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, todėl prekė yra itin kokybiška bei patikima. Kili..
56.90€
Be PVM:56.90€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3493-RO
Patogus didelis kilimėlis vaikui su žaislais. Mokomasis kilimėlis yra skirtas kūdikiams jau nuo pat pirmųjų jų gyvenimo dienų. Šis edukacinis kilimėlis sudomins vaiką spalvingais ir įdomiais žaislais. Kilimėlis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, todėl prekė yra itin kokybiška bei patikima. Kili..
56.22€
Be PVM:56.22€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3224
Spalvinga palapinė ir švelnių spalvų kilimėlis bus naudingas nuo pirmųjų mažylio gyvenimo dienų. Ši palapinė-kilimėlis sudomins vaiką spalvingais ir įdomiais žaislais. Palapinė-kilimėlis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, todėl prekė tikrai kokybiška bei patikima. Žaislai pakabinami ant plastik..
50.42€
Be PVM:50.42€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA1780
Spalvotas kilimėlis su barškučiais, kuris pagamintas iš minkštos ir švelnios medžigos. Tai užtikrina vaiko saugumą ir linksmą laiko praleidimą. Taip pat įvairūs žaisliukai skatina mažylį domėtis pasauliu. Į rinkinį įeina:kilimėlislankstus lankaspliušinė žirafa, kuri taip pat gali būti ir žaislasspal..
37.70€
Be PVM:37.70€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3503
Edukacinis, spalvingas kūdikių kilimėlis su plastikiniais kamuoliukais leis kiekvienam vaikui puikiai praleisti laiką. Kilimėlis su lanksčiomis arkomis, ant kurio tėvai gali pakabinti žaislus, paskatins vaiką tyrinėti aplinkinį pasaulį. Baseino formos edukacinis kilimėlis leis spalvingiems kamuoliuk..
46.34€
Be PVM:46.34€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN1605
Minkštas, ryškių spalvų kilimėlis pritrauks kiekvieno mažylio dėmesį. Vėžlio formos kilimėlis su keturiais pakabinamais žaislais ir kamuoliukais bus puiki pramoga Jūsų vaikui. Vėžlio galvytę galima naudoti kaip kamuoliukų saugyklą.Kilimėlį galima naudoti trimis būdais:- Daugiafunkcinis kilimėlis su ..
51.39€
Be PVM:51.39€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3498
Nuostabios rožinės spalvos edukacinis kilimėlis Jūsų mažyliui su patogia pagalvėle ir pakabinamais žaisliukais. Spalvingas kilimėlis ir žaisliukai sudomins kiekvieną vaiką ir taip palaikys vaiko raidą nuo pirmųjų savaičių. Sulankstytas kilimėlis neužima daug vietos ir yra lengvai plaunamas.Rinkinyje..
24.69€
Be PVM:24.69€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3193
Spalvingas tunelis ir švelnių spalvų kilimėlis bus naudingas nuo pirmųjų mažylio gyvenimo dienų. Šis tunelis-kilimėlis sudomins vaiką spalvingais ir įdomiais žaislais. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, todėl prekė tikrai kokybiška bei patikima. Žaislai pakabinami ant plastikinių kabliukų.Rinki..
33.03€
Be PVM:33.03€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3502
Edukacinis kilimėlis su tuneliu yra puikus pasiūlymas Jūsų mažyliui nuo pat pirmų dienų. Spalvingi pakabinami žaisliukai sužadins kiekvieno vaiko smalsumą taip pritraukdami dėmesį ir sužadindami vaizduotę. Kilimėlį yra lengva sulankstyti ir plauti.Rinkinyje yra:- Kilimėlis- Tunelis- Spalvingi minkšt..
40.97€
Be PVM:40.97€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: ABC-HRZA1781-RO
Spalvingas edukacinis kilimėlis, kuris užtikrins jūsų vaiko linksmą ir saugų žaidimą. Įvairūs barškučiai ir priedai skatina jūsų vaiko tobulėjimą. Kilimėlis padengtas įvairiais gyvūnėliais, todėl vaikas žais, o kartu ir mokysis. Į rinkinį įeina: kilimėlis, kurio išmatavimai 70cm x 59cm x 1cmRinkinys..
21.91€
Be PVM:21.91€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN4575
Švelnių, pastelinių spalvų interaktyvus kilimėlis bus puiki prekė Jūsų mažyliui ankstyvomis gyvenimo dienomis. Kilimėlis turi itin daug linksmų ir reikiamų funkcijų. Žaislo gale yra pritaisytas fortepijonas, su kuriuo vaikas galės tyrinėti muzikinių garsų pasaulį. Spalvoti klavišai turi ne tik garso..
36.31€
Be PVM:36.31€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 46 (4 puslapių)
Norint pagerinti svetainės naršymą, naudojami slapukai (cookies). Jų nustatymus galite reguliuoti savo naršyklėje. Naršydami toliau, sutinkate su slapukų naudojimu.