Prekių katalogas
Krepšelis

Kūrybiniai žaislai

Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRTA0088
Ypatinga 3D piešimo lentelė su LED apšvietimu puikiai tiks mokytis piešti.Rinkiniu naudotis labai nesudėtinga - viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasitelkti fantaziją ir naudoti neoninius spalvotus žymenis (žalią, mėlyną, oranžinį ir rožinį), kad sukurtumėte nepaprastus piešinius.Komplekte yra pa..
14.17€
Be PVM:14.17€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2666
Įdomus konstruktorius vaikams, kurie mėgsta savo rankomis susikurti sau žaislus. Vaikai turės galimybę kurti erdvines konstrukcijas, bei įvairius kosminius robotus.Komplekte yra 225 skirtingų spalvų ir įvairių formų detalių: - 165 detalės - 60 plastikinių karoliukųNaujausios serijos "ROBOTS INVASION..
19.92€
Be PVM:19.92€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3270
Apyrankių gaminimo rinkinys tiks kiekvienam vaikui kuris mėgsta kūrybinę veiklą. Šio rinkinio dėka Jūsų vaikas galės susikurti savo originalias apyrankes. Pačių pagaminta apyrankė yra pati brangiausia ir gražiausia, ją galima dovanoti draugams arba šeimos nariams. Viskas priklauso tik nuo vaiko fant..
10.77€
Be PVM:10.77€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3271
Apyrankių gaminimo rinkinys iš karoliukų bus puikus laiko praleidimas vaikui kuris mėgsta užsiimti kūrybine veikla. Su šiuo nuostabiu rinkiniu Jūsų vaikas galės ne tik kurti originalias apyrankes, bet ir pasipuošti tatuiruotėmis iš įvairių spalvingų deimantų. Rinkinyje yra:- Krepšys su spalvingais k..
10.44€
Be PVM:10.44€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: ABC-AP-00039
Sukurkite šedevrą su šiais neoniniais dažais smėlio dažais! Vandens pagrindo (akrilas) dažai tinka daugeliui smėlio rūšių. Dažus galima naudoti tiesiai iš buteliuko arba tepti teptukais norint sukurti įdomias tekstūras.Rinkinyje trys (40 ml) spalvos: raudona, mėlyna, oranžinė.Perminkius nudažytą smė..
4.59€
Be PVM:4.59€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN8586
Spalvoti blokeliai leis Jūsų vaikui sukonstruoti įvairias figūras ir pastatus. Tai puikus laiko praleidimas ir kūrybiškumo išlaisvinimas.Blokelių matmenys:- Mažas 3 x 3 cm- Didelis 9 x 3 cmPakuotės dydis - 41 x 29 x 20 cmRekomenduojama vaikams nuo 1 metų..
34.02€
Be PVM:34.02€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: BKKZ0387
Medinė avytė yra puikus žaislas vaikams mėgstantiems kurti.Rinkinyje yra medinė forma, kartonas bei siūlų ryšulėlis, kurių pagalba vaikas galės sudėlioti avytę.Matmenys: 12,5 cm x 6 cm x 14 cmRekomenduojama vaikams nuo 3 metų amžiaus. ..
15.39€
Be PVM:15.39€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: BKKZ0697
Medinė daugiafunkcinė piešimo lenta, leis vaikui ne tik kurti, bet ir susipažinti su skaičiais, spalvomis ir laikrodžiu. Juodoje lentos pusėje galima piešti su kreidelėmis, o baltoje su specialiu, rinkinyje esančiu rašikliu.Rinkinyje yra:- Rašiklis- Trintukas- Kreidelės- Skaičių magnetinės kortelėsL..
16.20€
Be PVM:16.20€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2677
Beveik kiekvienas vaikas mėgsta spalvinti ir dažyti. Ši vandens dažymo knyga yra puikus būdas plėtoti savo meninius gebėjimus. Dažyti galite naudodami tik vandens švirkštimo priemonę. Dažykite paveiksliuką vandeniu ir pažiūrėkite, kaip pasirodo spalvos. Kai baigsite dažyti išdžiovinkite knygą, nes k..
8.52€
Be PVM:8.52€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: BKKZ0883
Šis kūrybinis rinkinys patiks vaikams, kurie mėgsta kurti vis kažką naują.Rinkinyje yra kortelės su paveiksliukais – matomą paveiksliuką reikia sudėti iš rinkinyje esančių akmenėlių.Kitas žaidimo variantas – balansavimo – akmenėlius dėti į bokštą vieną ant kito, taip ieškant pozicijų, kad bokštas ne..
32.54€
Be PVM:32.54€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRTA0089-RO
Ši nuostabi lenta yra puikus pasiūlymas vaikui mėgstančiam rašyti ir piešti. Lenta yra didelė, todėl vaikas turės pakankamai vietos parodyti savo kūrybinius sugebėjimus. Lentos fonas yra įvairiaspalvis, kai Jūsų vaikas pradės piešti arba rašyti jo kūrinys pasimatys įvairiomis spalvomis. Mažylis galė..
16.53€
Be PVM:16.53€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRTA0089-ZI
Ši nuostabi lenta yra puikus pasiūlymas vaikui mėgstančiam rašyti ir piešti. Lenta yra didelė, todėl vaikas turės pakankamai vietos parodyti savo kūrybinius sugebėjimus. Lentos fonas yra įvairiaspalvis, kai Jūsų vaikas pradės piešti arba rašyti jo kūrinys pasimatys įvairiomis spalvomis. Mažylis galė..
16.53€
Be PVM:16.53€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 296 (25 puslapių)
Norint pagerinti svetainės naršymą, naudojami slapukai (cookies). Jų nustatymus galite reguliuoti savo naršyklėje. Naršydami toliau, sutinkate su slapukų naudojimu.