Prekių katalogas
Krepšelis

Saulės energija varomi žaislai

Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2038
Šis rinkinys tikra inovacija, kuris suteiks vaikams ne tik įdomaus žaidimo laiko bet bus ir išties naudingas, kadangi vaikai konstruodami galės mokytis apie alternatyvių energijos šaltinių naudą.Šiuo rinkiniu galite pastatyti 3 modelius:- vėjo malūną- robotą- kranąRinkinį sudaro:- variklis- saulės e..
11.13€
Be PVM:11.13€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA1845
Saulės baterija varomas automobilis  - tai edukacinis žaislas, skirtas kiekvienam jaunam tyrinėtojui. Vaikas ne tik išmoks savo jėgomis surinkti transporto priemonę, bet dar ir susipažins su alternatyvia energija - automobilis varomas saulės energija.  Rinkinys ypatingas dar ir tuo, kad jam surinkti..
12.71€
Be PVM:12.71€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2360
Saulės energija varomas rinkinys „3in1 Space Flex“ yra mokomasis žaislas, skirtas savarankiškam jo surinkimui, maitinamas saulės energija. Surinkę modelį vaikai galės džiaugtis dvigubai - bus išmokę ne tik konstruoti erdvėlaivius, savo pačių rankomis, bet ir sužinos kaip saulės energija gali judinti..
15.12€
Be PVM:15.12€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: RA5689
.Tai mokomasis žaislas, skirtas vaikams nuo 8 metų. Žaislą reikia surinkti patiems, yra maitinamas saulės šviesa. Puikiai tinka mergaitėms ir berniukams. Žaisdami su šiuo modeliu vaikai supras saulės baterijų principą ir jos naudą. Sukonstruoti gali dinozaurą, grąžtą arba vabzdį. Saulės skydui nerei..
11.25€
Be PVM:11.25€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: RA6177
Tai mokomasis žaislas, skirtas vaikams nuo 8 metų. Žaislą reikia surinkti patiems, yra maitinamas saulės šviesa. Puikiai tinka mergaitėms ir berniukams. Žaisdami su šiuo modeliu vaikai supras saulės baterijų principą ir jos naudą.Rinkinyje yra:- Lėktuvo detalės- Saulės skydelis- Variklis- Kryžminis ..
7.75€
Be PVM:7.75€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: RA5756
  Tai mokomasis žaislas, skirtas vaikams nuo 10 metų. Žaislą reikia surinkti patiems, yra maitinamas saulės šviesa. Puikiai tinka mergaitėms ir berniukams. Žaisdami su šiuo modeliu vaikai supras saulės baterijų principą ir jos naudą. Efektyviausiai žaislas veiks atviroje saulėje, bet galima naudoti ..
12.64€
Be PVM:12.64€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: RA6443
Tai mokomasis žaislas, skirtas vaikams nuo 10 metų. Žaislą reikia surinkti patiems, yra maitinamas saulės šviesa. Puikiai tinka mergaitėms ir berniukams. Žaisdami su šiuo modeliu vaikai supras saulės baterijų principą ir jos naudą. Efektyviausiai žaislas veiks atviroje saulėje, bet galima naudoti ir..
7.71€
Be PVM:7.71€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2919
Saulės robotas - puiki pramoga kiekvienam vaikui. Robotui surinkti nereikalingi jokie papildomi įrankiai. Pirmiausia reikia surinkti saulės kolektorių ir variklį, o roboto dalys gali būti keičiamos pagal renkamą modelį. Tai kokybiškas laiko praleidimas su draugais arba šeimos nariais.Rinkinyje yra:-..
10.82€
Be PVM:10.82€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2963
Žaislas maitinamas saulės šviesa, tad yra ekologiškas (nereikia naudoti standartinių baterijų). Žaislas leis mažiems "pasidaryk pats" entuziastams plėtoti kūrybiškumą, kantrybę ir tikslumą. Saulės energija varomi robotai geriausiai veikia lauke saulėtą dieną. Tam, kad surinkti robotą, nereikia naudo..
14.00€
Be PVM:14.00€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2920
Žaislas maitinamas saulės šviesa, tad yra ekologiškas (nereikia naudoti standartinių baterijų). Saulės energija varomi robotai geriausiai veikia lauke saulėtą dieną.  Tam, kad surinkti robotą, nereikia naudoti papildomų įrankių ar klijų. Pirmiausia turite surinkti saulės baterijos modulį ir variklį...
11.23€
Be PVM:11.23€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2921
Žaislas maitinamas saulės šviesa, tad yra ekologiškas  (nereikia naudoti standartinių baterijų). Žaislas leis mažiems "pasidaryk pats" entuziastams plėtoti kūrybiškumą, kantrybę ir tikslumą. Saulės energija varomi robotai geriausiai veikia lauke saulėtą dieną.  Tam, kad surinkti robotą, nereikia nau..
12.22€
Be PVM:12.22€
Rodoma nuo 1 iki 11 iš 11 (1 puslapių)
Norint pagerinti svetainės naršymą, naudojami slapukai (cookies). Jų nustatymus galite reguliuoti savo naršyklėje. Naršydami toliau, sutinkate su slapukų naudojimu.