Prekių katalogas
Krepšelis

Vonios žaislai

Gamintojas: ABC Prekės kodas: ABC-PP-00004
Įmetus burbulą į vandenį jis putodamas tirps maždaug minutę, nudažydamas vandens spalvą. Vonioje pasklis švelnus kvapas, o burbulo viduje slepiasi kempininis žaisliukas, kuris bus tokios pačios nuotaikos, kaip ir veidelis ant burbulo. Tai bus puikus būdas paįvairinti vaiko maudynes. Specifikacijos:-..
16.69€
Be PVM:16.69€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2687
Šį burbulus gaminantį žaislą krabą galima pritvirtinti prie vonios sienų arba plytelių. Apatinėje žaislo dalyje yra nuimamas indelis, į kurį reikia pripildyti vonios putų (apie 5-30 ml) mišiniu, paspausti mygtuką ON (ant krabo burnos) - ir aparatas pradės veikti. Krabas taip pat groja melodijas, kol..
15.58€
Be PVM:15.58€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2961
Šį burbulus gaminantį žaislą varlę galima pritvirtinti prie vonios sienų arba plytelių. Apatinėje žaislo dalyje yra nuimama indelis, į kurį reikia pripildyti vonios putų ( apie 5 - 30 ml) mišiniu, paspausti mygtuką ON (ant varlės burnos) - ir aparatas pradės veikti. Matmenys - 25 cm x 20 cm x 8 cm Ž..
15.64€
Be PVM:15.64€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: ABC-PP-00006
Nuostabus vonios rinkinys bus puiki dovana kiekvienam vaikučiui. Tai vienas puikiausių būdų pripratinti mažylius prie vandens ir juos pralinksminti. Šį dovanų rinkinį sudaro net penkios prekės, kurių dėka kasdienės vonios pramogos bus nepamirštamos. Rinkinyje yra:- Muilo dažai (kramtomosios gumos kv..
31.99€
Be PVM:31.99€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: ABC-PP-00011
Nuostabus vonios rinkinys bus puiki dovana kiekvienam vaikučiui. Tai vienas puikiausių būdų pripratinti mažylius prie vandens ir juos pralinksminti. Šį dovanų rinkinį sudaro net penkios prekės, kurių dėka kasdienės vonios pramogos bus nepamirštamos. Rinkinyje yra:- Muilo dažai (braškių kvapo)- Putų ..
31.99€
Be PVM:31.99€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: ABC-PP-00012
Nuostabus vonios rinkinys bus puiki dovana kiekvienam vaikučiui. Tai vienas puikiausių būdų pripratinti mažylius prie vandens ir juos pralinksminti. Šį dovanų rinkinį sudaro net penkios prekės, kurių dėka kasdienės vonios pramogos bus nepamirštamos. Rinkinyje yra:- Muilo dažai (obuolių kvapo)- Putų ..
31.99€
Be PVM:31.99€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: ABC-PP-00013
Nuostabus vonios rinkinys bus puiki dovana kiekvienam vaikučiui. Tai vienas puikiausių būdų pripratinti mažylius prie vandens ir juos pralinksminti. Šį dovanų rinkinį sudaro net penkios prekės, kurių dėka kasdienės vonios pramogos bus nepamirštamos. Rinkinyje yra:- Muilo dažai (braškių kvapo)- Putų ..
31.99€
Be PVM:31.99€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: RA4717
Žaisle yra sumontuoti guminiai įsiurbimo puodeliai, kurie palengvina jo montavimą vonioje. Įdėkite žaislą taip, kad jo apatinė dalis būtų panardinta į vandenį. Spaudžiame žaislo akis, tokiu būdu vanduo pumpuojamas į viršų. Komplekte esantys puodeliai linksmybes pavers dar patrauklesnėmis.Žaislo matm..
20.38€
Be PVM:20.38€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA1821
Puikiai tinkantys žaisti vandenyje ar vonioje - guminiai gyvūnėliai ant dėlionės detalių. Komplekte rasite keturias dėliones, kurios plūduriuoja vandenyje, keturis gyvūnėlius, kuriuos galite patalpinti ant tarpusavyje besijungiančių dėlionės pagrindų. Guminiai gyvūnėliai yra idealaus dydžio, kad til..
12.05€
Be PVM:12.05€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3510
Mieli ir linksmi guminiai jūros gyvūnai bus šaunūs Jūsų vaiko draugai vonioje ir kieme. Šie ryškių spalvų gyvūnai tikrai pritrauks mažylio dėmesį. Dėl savo mažo dydžio jie puikiai tilps į vaiko rankytę, todėl Jūsų vaikas galės juos visur su savimi nešiotis.Rinkinyje yra:- Jūros žvaigždė- Ryklys- Ban..
10.11€
Be PVM:10.11€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2138
Guminiai vonios žaislai kurie padarys maudymąsi dar įdomesnį. Gyvūnai pagaminti iš gumos ir yra idealiai pritaikyti mažoms vaiko rankoms.Komplekte yra:- Violetinė žuvis- Žalias vėžlys- Oranžinis krabas- Baltas pelikanas- Raudona beždžionėVidutinis gyvūnų dydis - apie 6 cm x 7 cmRekomenduojama vaikam..
13.10€
Be PVM:13.10€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3513
Guminių gyvūnų rinkinys Jūsų mažyliui kuris puikiai tiks žaisti vonioje. Šeši maži laukiniai gyvūnai paskatins vaiką kūrybingai žaisti ir linksmai praleisti laiką. Gyvūnai yra pagaminti iš malonios lietimui gumos, ryškių spalvų tad tikrai patrauks Jūsų vaiko dėmesį.Rinkinyje yra:- Liūtas- Dramblys- ..
10.72€
Be PVM:10.72€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 114 (10 puslapių)
Norint pagerinti svetainės naršymą, naudojami slapukai (cookies). Jų nustatymus galite reguliuoti savo naršyklėje. Naršydami toliau, sutinkate su slapukų naudojimu.