Prekių katalogas
Krepšelis

8-13 metų vaikams

Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2608
Šis komplektas patiks kiekvienam vaikui kuris mėgsta kūrybinę veiklą. Naudodami šį rinkinį galite sukurti rankų darbo apyrankes iš mėgstamiausių spalvų. Vaiko sukurta originali apyrankė bus puiki dovana draugams arba šeimos nariams. Rinkinyje yra:- Lagaminas - 6 spalvų raišteliai- Plastikinė adata- ..
14.08€
Be PVM:14.08€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA0997
Spalvingų gumyčių rinkinys apyrankėms kurti. Tai bus puikus komplektas vaikui kuris mėgsta kurybinę veiklą. . Naudodami šį rinkinį galite sukurti rankų darbo apyrankes iš mėgstamiausių spalvų. Vaiko sukurta originali apyrankė bus puiki dovana draugams arba šeimos nariams.Rinkinyje yra:- 400 spalvotų..
3.15€
Be PVM:3.15€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA0992
Apyrankių rinkinys patiks kiekvienam mėgstančiam kūrybinę veiklą. Naudodami šį rinkinį galite sukurti rankų darbo apyrankes iš mėgstamiausių spalvų. Rinkinį sudaro:- 650 spalvotų gumyčių- Staklės- 48 kabliukai- Karoliukai Staklių matmenys: 13 cm x 5.5 cm x 3 cmRekomenduojama vaikams nuo 8 metų amžia..
8.08€
Be PVM:8.08€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3713
Nuostabus rinkinys mažajam mokslininkui, kuris padės susipažinti iš arčiau su archeologijos pasauliu tiriant priešistorines būtybes!Surinkite griaučius ir vadovaudamiesi instrukcija sukurkite priešistorinio dantytojo tigro fosiliją. Atraskite vieną galingiausių gyvūnų gyvenusių Žemėje prieš tūkstanč..
10.01€
Be PVM:10.01€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3715
Nuostabus rinkinys mažajam mokslininkui, kuris padės susipažinti iš arčiau su archeologijos pasauliu tiriant priešistorines būtybes!Surinkite griaučius ir vadovaudamiesi instrukcija sukurkite priešistorinio T-Rex dinozauro fosiliją. Atraskite vieną galingiausių gyvūnų gyvenusių Žemėje prieš tūkstanč..
10.01€
Be PVM:10.01€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3716
Nuostabus rinkinys mažajam mokslininkui, kuris padės susipažinti iš arčiau su archeologijos pasauliu tiriant priešistorines būtybes!Surinkite griaučius ir vadovaudamiesi instrukcija sukurkite priešistorinio Triceratopso dinozauro fosiliją. Atraskite vieną galingiausių gyvūnų gyvenusių Žemėje prieš t..
10.01€
Be PVM:10.01€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRGR0399
Smagus žaidimas, puikiai tinkantis laiko praleidimui su šeima ir draugais. Taisyklės paprastos - greitai atsakyk į klausimus ir perleisk kamuolį draugui.Rinkinį sudaro:- Dviejų dalių ažūrinis rutulys su laikmačiu- Balionų užpildymo vandeniu instrukcija- Kortelės su klausimais (anglų kalba)- Apie 30 ..
15.53€
Be PVM:15.53€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3326
Mini laboratorija džiugins kiekvieną mažąjį botaniką, chemiką ar būsimą geologą. Šio rinkinio dėka Jūsų vaikas galės gilinti savo žinias augalų auginime ir dirvožemyje. Rinkinyje nėra sėklų.Su šiuo rinkiniu galėsite:- Stebėti visus augimo etapus nuo šaknų iki šakelių ir lapų. Galima pasodinti ne dau..
16.07€
Be PVM:16.07€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3714
Vaikiškas detektyvo rinkinys patiks visiems vaikučiams, kurie mėgsta spręsti galvosūkius. Šis žaidimas leis Jūsų mažyliui susipažinti su slaptųjų tarnybų technika ir principais.Rinkinyje yra:- Padidinamasis stiklas- Teptukas- Mentelė - Juoda blizgi plokštė- Dažų kempinė- Indelis dažų- Atminties port..
11.53€
Be PVM:11.53€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN6672
Didelis, net 1696 dalių konstruktorius apsuks galvą kiekvienam "pasidaryk pats" entuziastui. Sportinis automobilis pradžiugins kiekvieną sportinių transporto priemonių gerbėją, o spalvų gama puikiai atspindės jo charakterį. Papildomas pateikto rinkinio pranašumas yra galimybė jį derinti su „Lego“ ka..
88.83€
Be PVM:88.83€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN8291
Didelis, net 1722 dalių konstruktorius apsuks galvą kiekvienam "pasidaryk pats" entuziastui. Įspūdingas tankas pradžiugins kiekvieną tokių transporto priemonių gerbėją, o spalvos puikiai atspindės kiekvieno tanko charakterį. Specifikacijos:- Tikslus apdirbimas ir netoksiška ABS medžiaga- Tikslus atv..
71.70€
Be PVM:71.70€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN6844
Puikus rinkinys visiems eksperimentų mėgėjams. Rinkinį sudaro net aštuonios skirtingos dalys, vienos iš jų: pirmoji  „Rocket Ball“, tiria energiją ir inertinės energijos paleidimo priemones, antroji leis Jūsų vaikui sužinoti apie chemiją ir suprasti, kaip ji veikia, trečioji augalų labirintas - ties..
35.59€
Be PVM:35.59€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 208 (18 puslapių)
Norint pagerinti svetainės naršymą, naudojami slapukai (cookies). Jų nustatymus galite reguliuoti savo naršyklėje. Naršydami toliau, sutinkate su slapukų naudojimu.