Prekių katalogas
Krepšelis

Baseinų chemija

Gamintojas: ABC Prekės kodas: NTCE-03
Baseino chemijos rinkinys skirtas 20-40 kubų baseinų priežiūrai! Švarus ir sveikas vanduo yra prioritetas, visiems, kurie savo kiemuose turi baseinus ir nori jais džiaugtis kuo ilgiau. Šiame "Maxi" vasaros rinkinyje rasite visas būtinas priemones vandens švarumo palaikymui.Rinkinyje yra:- Chlorax T5..
99.99€
Be PVM:99.99€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: NTCE-02
Baseino chemijos rinkinys skirtas 10-20 kubų baseinų priežiūrai! Švarus ir sveikas vanduo yra prioritetas, visiems, kurie savo kiemuose turi baseinus ir nori jais džiaugtis kuo ilgiau. Šiame "Medium" vasaros rinkinyje rasite visas būtinas priemones vandens švarumo palaikymui.Rinkinyje yra:- Chlorax ..
69.99€
Be PVM:69.99€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: NTCE-01
Baseino chemijos rinkinys skirtas 0-10 kubų baseinų priežiūrai! Švarus ir sveikas vanduo yra prioritetas, visiems, kurie savo kiemuose turi baseinus ir nori jais džiaugtis kuo ilgiau. Šiame "Mini" vasaros rinkinyje rasite visas būtinas priemones vandens švarumo palaikymui.Rinkinyje yra:- Chlorax T56..
39.99€
Be PVM:39.99€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)
Norint pagerinti svetainės naršymą, naudojami slapukai (cookies). Jų nustatymus galite reguliuoti savo naršyklėje. Naršydami toliau, sutinkate su slapukų naudojimu.