Prekių katalogas
Krepšelis

5-7 metų vaikams

Brand: ABC Prekės kodas: RA6048
Pripučiamos Bestway rankovės plaukimui yra būtinos vaikams kurie dar nemoka plaukti ir nori saugiai mėgautis vandens pramogomis. Pripūstų rankovių dydis - 20 x 20 cmRekomenduojama vaikams nuo 3 iki 6 metų..
2.14€
Be PVM:2.14€
Brand: ABC Prekės kodas: RA5723
Su šiuo nuostabiu kosmetikos rinkiniu Jūsų vaikas galės žengti pirmus žingsnius į vizažisto pasaulį! Tai puikus būdas papuošti ne tik save, bet ir mamą, drauges ar sesę. Rinkinys yra lengvai sulankstomas, turi visus reikiamus priedus ir veidrodį. Produktas pagamintas tik iš aukščiausios kokybės sert..
16.46€
Be PVM:16.46€
Brand: ABC Prekės kodas: HRES0014-SZ
Teleskopas visiems mažiesiems astronomijos gerbėjams! Leiskite savo vaikui stebėti mėnulį, žvaigždes ir susipažinti su mūsų visata.Specifikacijos:- Lengva naudoti- Nėra jokių sudėtingų veiksmų ir techninės priežiūros- Puikiai tinka stebėti mėnulį ir žvaigždes- Gera spalvų reprodukcija- Pasviręs veid..
22.16€
Be PVM:22.16€
Brand: ABC Prekės kodas: HRGR0256
Jaudinantis žaidimas "Pyragas į veidą" pripildytas linksmybių ir įtampos! Tiesiog ant žaidimo rinkinyje esančios rankos padėkite skanią plaktą grietinėlę arba drėgną kempinę ir pradėkite žaidimą. Tai bus puikus ir linksmas žaidimas kurį galėsite žaisti su draugais, šeimos nariais arba kolegomis.Žaid..
16.22€
Be PVM:16.22€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
Norint pagerinti svetainės naršymą, naudojami slapukai (cookies). Jų nustatymus galite reguliuoti savo naršyklėje. Naršydami toliau, sutinkate su slapukų naudojimu.