Prekių katalogas
Krepšelis

3-4 metų vaikams

Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRGR0285
Žaidimas ikimokyklinio ugdymo ir mokyklinio amžiaus vaikams. Žaidimo metu vaikai ugdo savo matematines žinias. Ant 12 lentų yra 192 užduotys iš įvairių matematinių temų. Žaidime reikia vienu metu spausti sutampančius dalykus, jei atsakymas teisingas, užsidegs šviesa. Žaidime yra 12 teminių lentų:- D..
22.50€
Be PVM:22.50€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRRC0463
Nuotoliniu būdu valdomas traukinys su vagonais, bėgiais ir geležinkelio stotimi tikrai suteiks daug džiaugsmo ir malonumo tiek mažam, tiek dideliam vairuotojui. Visas žaislo rinkinys pagamintas iš plastiko, garvežys ir vagonai dekoruoti lipdukais, kad mechanizmai atrodytų kaip tikri. Traukinių bėgia..
80.09€
Be PVM:80.09€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRPA0167
Pedalais minamas kartingas atitiks kiekvieno jaunojo vairuotojo poreikius.Kartingas pagamintas iš lengvos metalo konstrukcijos su plastikiniais priedais, tad važiavimas bus daug paprastesnis. Rankinis stabdis užtikrins saugų stabdymą nenumatytomis situacijomis, o sportinis vairas leis išvengti įvair..
260.10€
Be PVM:260.10€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HR93537
Lokomotyvo formos pripučiama žaidimų aikštelė leis kiekvienam vaikui linksmai praleisti laiką. Šis spalvingas pripučiamas traukinys puikiai tilps į vaikų kambarį, taip pat galės būti žaidimų aikštelė kieme. Originali forma, ryškios spalvos ir rinkinyje esantys kamuoliukai pritrauks kiekvieno vaiko d..
72.28€
Be PVM:72.28€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HR68108
Palapinė su šuniuko grafika bus ne tik puikus aksesuaras vasaros dienomis, bet ir puiki apsauga nuo kaitinančios saulės. Sulankstoma palapinė gali būti pastatyta bet kurioje namo vietoje, terasoje, sode, paplūdimyje, pajūryje, prie ežero, kempinge. Palapinė turi įėjimą, šonuose permatomą tinklelį, u..
53.08€
Be PVM:53.08€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)
Norint pagerinti svetainės naršymą, naudojami slapukai (cookies). Jų nustatymus galite reguliuoti savo naršyklėje. Naršydami toliau, sutinkate su slapukų naudojimu.