Prekių katalogas
Krepšelis

Traukinukai, bėgiai, trasos, garažai

Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2628
Žaislas, kuriame rasite ir 3D dėlionę-trasą, ir automobiliukų. Iš mažų detalių sukurkite savo trasą, mokykitės kelio ženklų, važiavimo tvarkos.  Komplekte yra:- Dvi mašinėlės- Kelio elementai- Sankryžos elementai- Kelio ženklai- Elementai namams dėlioti- Elementai kranui dėlioti- Elementai degalinei..
21.36€
Be PVM:21.36€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3607
8 aukštų, originali trasa su ryškiais automobiliukais suteiks daug džiaugsmo Jūsų vaikui. Papildoma atrakcija yra sunumeruotos trasos, kurių dėka vaikas galės susipažinti su skaičiais. Transporto priemonės ir trasos konstrukcija yra pagaminti iš medžio, čiuožyklos ir platforma iš plastiko.Rinkinyje ..
27.83€
Be PVM:27.83€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN1302
Originalus žaislas, kuris sudomins net ir pačius išrankiausius vaikučius - automobilių garažas lagamine! Visas rinkinys yra gražiai supakuotas į išskirtinio dizaino lagaminą, o jį atidarius galima pradėti žaisti. Komplekte taip pat rasite du automobilius ir sraigtasparnį, su kuriais žaidimas bus dar..
29.59€
Be PVM:29.59€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN4645
Ryškių spalvų rinkinys suteiks daug džiaugsmo transporto priemonių mylėtojui.Rinkinį sudaro:- 4 automobiliai- Sraigtasparnis- Lipdukų rinkinys- Detalės garažui surinktiSurinkto žaislo matmenys:60 cm x 33 cm x 29 cmPakuotės matmenys:49,5 x 26,5 x 10 cmRekomenduojama vaikams nuo 3 metų amžiaus...
17.31€
Be PVM:17.31€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN7147
Penkių lygių stovėjimo aikštelė su ryškių spalvų mašinėlėmis pradžiugins kiekviena mažylį. Ryškios spalvos ir įvairios transporto priemonės pritrauks kiekvieno vaiko dėmesį. Pats didžiausias šios aikštelės privalumas yra tas jog Jūsų vaikas galės ją pats pastatyti, o tai tikrai patiks kiekvienam "pa..
65.55€
Be PVM:65.55€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3206
Daugelio elementų rinkinys, skirtas statyti automobilių stovėjimo aikštelę su statybų aikštele, suteiks kiekvienam vaikui daug kūrybinės pramogos. Keturių lygių automobilių stovėjimo aikštelėje, kurioje įrengti išvažiavimai automobiliams, taip pat yra automobilių stovėjimo vietų, degalinių ir kelio ..
38.92€
Be PVM:38.92€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA1859
Daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė su degaline, liftu, automobilių plovykla, automobilių dirbtuvėmis ir sraigtasparnio nusileidimo aikštele.Rinkinį sudaro:- 4 metaliniai žaisliniai automobiliai- Metalinis sraigtasparnis- Stovėjimo aikštelės detalės- Eismo ženklai- Įvažiavimo į automobilių s..
28.31€
Be PVM:28.31€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2584
Šis lenktyninių automobilių trasos rinkinys patiks visiems berniukams, kurie domisi ekstremaliomis automobilių lenktynėmis. Rinkiniui nereikalingos baterijos, mašinėlės paleidžiamos su trasoje įrengta paleidimo spyruokle.Komplekte yra:- Trasa- 4 automobiliai- Lipdukai- Kartoninis paveikslėlisMatmeny..
20.29€
Be PVM:20.29€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN3511
Rinkinys suteiks daug džiaugsmo kiekvienam vaikui, kuris yra mažų automobilių ir aikštelių gerbėjas. Maži automobiliai yra puikiai pritaikyti prie aikštelės dydžio ir turi specialų liftą. Daugiaaukštė garažo konstrukcija yra labai stabili, o tai garantuoja saugias ir ilgas linksmybes. Rinkinyje yra:..
32.30€
Be PVM:32.30€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN3512
Didelis rinkinys suteiks daug džiaugsmo kiekvienam vaikui, kuris yra mažų automobilių ir aikštelių gerbėjas. Maži automobiliai yra puikiai pritaikyti prie aikštelės dydžio ir turi specialų liftą. Automobilių įvairovė ir aikštelės dydis suteiks daug nepamirštamų akimirkų linksmybių metu.Rinkinyje yra..
43.62€
Be PVM:43.62€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRRC0010
Šiai lenktynių trasai nereikia akumuliatoriaus - žaislą maitina maitinimo šaltinis. Komplekte yra du itin greiti automobiliai, kurie užtikrins daugybę linksmų akimirkų važiuojant trasa. Svarbiausios takelio išskirtinės savybės:- Išlenktos maršruto dalys- Juostos, kurias reikia pritvirtinti prie keli..
64.87€
Be PVM:64.87€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRRC0335
Ši lenktynių trasa puiki dovana bet kokiam lenktynių ir geležinkelių entuziastui. Nesuskaičiuojama galybė detalių ir spalvingumas tikrai pritraukia vaiko dėmesį ir neleis jam nuobodžiauti! Trasa turi du maršrutus: lenktyniniam automobiliui ir moderniam traukiniui. Surinkta trasa siekia apie 115 cm x..
40.48€
Be PVM:40.48€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 94 (8 puslapių)
Norint pagerinti svetainės naršymą, naudojami slapukai (cookies). Jų nustatymus galite reguliuoti savo naršyklėje. Naršydami toliau, sutinkate su slapukų naudojimu.