Prekių katalogas
Krepšelis

Nameliai, sodo palapinės

Gamintojas: ABC Prekės kodas: RA4863
Didelis namelis su čiuožykla, vidiniu kiemeliu, stalu ir kėdutėmis - visų vaikų svajonė! Tai bus puiki vieta Jūsų mažyliui linksmai praleisti laiką. Namelis turi atidaromas dureles, todėl bus lengva įeiti ir išeiti, o čiuožykla visiems suteiks itin daug džiaugsmo. Vidiniame kieme esantis krepšinio l..
363.50€
Be PVM:363.50€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: RA1540
Namelis su čiuožykla bus puiki vieta Jūsų vaikui linksmai praleisti laiką. Baltas namelis turi atidaromas dureles, todėl bus lengva įeiti ir išeiti, o čiuožykla visiems suteiks itin daug džiaugsmo. Visos sienos ir komponentai pagaminti iš dvigubo plastiko sluoksnio, tai užtikrina patvarumą ir ilgaam..
321.83€
Be PVM:321.83€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2236
Erdvus žaidimų namelis su dideliu langu ir durimis sukurtas kūrybingiems ir išradingiems vaikams. Spalvinga, grafiška palapinė vaikams suteik daug fantastiškų įspūdžių. Rinkinys pagamintas itin kruopščiai, naudojant kokybiškas ir ilgaamžes medžiagas. Yra lengvai prižiūrimas ir valomas. Patvari palap..
41.17€
Be PVM:41.17€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2237
Kuris vaikas nesvajoja turėti nuosavą ledų parduotuvę? Dabar galite ją turėti savo namuose. Didelė, erdvi ledų bei kepinių parduotuvė sukurta kūrybingiems, aktyviems ir išradingiems vaikams. Palapinė leis įsikūnyti į konditerio, ledų pardavėjo vaidmenį arba bus saugi vieta žaislams ir lėlėms. Viskas..
38.63€
Be PVM:38.63€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA1226
Gražių rožinių rūmų formos sulankstoma palapinė – kiekvienos mažosios princesės svajonė.Mieli rūmai su atidaromomis durimis ir estetišku dizainu puikiai papuoš kiekvienos mergaitės kambarį, leis jai pasijusti tikra princese ir surengti daug karališkų susitikimų. Palapinę taip pat galima naudoti tera..
36.62€
Be PVM:36.62€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2794
Šešiakampė palapinė "Rūmai" mergaitėms.Jauki palapinė su baldakimu tikrai ras savo vietą tiek mergaičių kambaryje, tiek terasoje arba sode. Palapinės privalumai:- lengvas ir greitas surinkimas - grindys pagamintos iš patvaraus plastiko - stovinti konstrukcija su stogu- skaidrios užuolaidos, kurias g..
45.65€
Be PVM:45.65€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN7186
Šešiakampė palapinė "Rūmai" mergaitėms.Jauki palapinė su baldakimu tikrai ras savo vietą tiek mergaičių kambaryje, tiek terasoje arba sode. Palapinės privalumai:- lengvas ir greitas surinkimas - grindys pagamintos iš patvaraus plastiko - stovinti konstrukcija su stogu- skaidrios užuolaidos, kurias g..
55.33€
Be PVM:55.33€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3508
Teepee stiliaus palapinė vaikams su laimingomis pelėdomis tikrai patiks kiekvienam mažyliui. Ši palapinė bus puiki vieta rengti susitikimus su savo pliušiniais žaisliukais arba pasislėpti kai to labiausiai reikia. Palapinė pagaminta iš lengvai plaunamos medžiagos tad ją galima statyti ne tik namuose..
53.22€
Be PVM:53.22€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3555
Teepee stiliaus palapinė vaikams su stebuklingais vienaragiais tikrai patiks kiekvienam mažyliui. Ši palapinė bus puiki vieta rengti susitikimus su savo pliušiniais žaisliukais arba pasislėpti kai to labiausiai reikia. Palapinė pagaminta iš lengvai plaunamos medžiagos tad ją galima statyti ne tik na..
53.50€
Be PVM:53.50€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2794-NI
Šešiakampė palapinė "Rūmai". Jauki palapinė su baldakimu tikrai ras savo vietą tiek mergaičių kambaryje, tiek terasoje arba sode. Ši palapinė bus daugelio karališkų susitikimų su meškiukais ir lėlėmis vieta.Palapinės privalumai:- Lengvas ir greitas surinkimas - Grindys pagamintos iš patvaraus plasti..
53.58€
Be PVM:53.58€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2794-RO
Šešiakampė palapinė "Rūmai" . Jauki palapinė su baldakimu tikrai ras savo vietą tiek mergaičių kambaryje, tiek terasoje arba sode. Ši palapinė bus daugelio karališkų susitikimų su meškiukais ir lėlėmis vieta.Palapinės privalumai:- Lengvas ir greitas surinkimas - Grindys pagamintos iš patvaraus plast..
53.58€
Be PVM:53.58€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA2057
Šauni palapinė mažiesiems ugniagesiams su kamuoliukais viduje - smagių žaidimų garantija! Lanksti ir lengva konstrukcija, įėjimas viršuje, durys galuose + neišsemiama vaikų fantazija lygu linksmoms šėlionėms! Palapinės spalvos ir tikro ugniagesių departamento motyvai nepaliks nė vieno padūkėlio abej..
50.47€
Be PVM:50.47€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 35 (3 puslapių)
Norint pagerinti svetainės naršymą, naudojami slapukai (cookies). Jų nustatymus galite reguliuoti savo naršyklėje. Naršydami toliau, sutinkate su slapukų naudojimu.