Prekių katalogas
Krepšelis

Žaislų naujienos

Brand: ABC Prekės kodas: HRZA3377-ZI
Ši minkšta guminė pelėda ir kiti barškučiai esantys rinkinyje nudžiugins kiekvieną vaiką. Barškučiai pagaminti iš minkštų, saugių vaikui medžiagų.Rinkinį sudaro:- Pelėda su spalvotais karoliukais, kurie kratomi barška- Kastanetas- Apvalus, minkštas kramtukasMatmenys:- Pelėda: 19 cm x 14 cm x 3,5 cm-..
15.03€
Be PVM:15.03€
Brand: ABC Prekės kodas: HRTR0034
"SkyFlyer" batutas - nuostabiausias laiko praleidimas su draugais arba šeimos nariais mėgaujantis grynu oru ir energingomis pramogomis.Juodos spalvos, 304 cm skersmens batutas su apsauginiu tinklu talpins visus norinčius nuostabiai praleisti laiką. Profiliuotas batuto rėmas yra itin tvirtas ir atspa..
299.25€
Be PVM:299.25€
Brand: ABC Prekės kodas: HR60311
VI tipo „Bestway“ filtro siurblio filtras skirtas visiems „Lay-Z Spa“ modeliams!Norint optimaliai eksploatuoti „FLOWCLEAR ™“ filtrų siurblius, būtini atsarginiai filtrai. Reguliariai keisdami „FLOWCLEAR ™“ kasetes, pailginsite siurblio tarnavimo laiką, išnaudodami visas jo galimybes. Lengvai suteptą..
16.69€
Be PVM:16.69€
Brand: ABC Prekės kodas: HRZA3255
Daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė su garažu ir liftu puikiai tiks kiekvienam įvairių transporto priemonių entuziastui.Rinkinį sudaro:- Automobilių stovėjimo aikštelė- 3 automobiliai- Lipdukų rinkinysMatmenys: - Automobilių stovėjimo aikštelė 45 cm x 28 cm x 31 cm- Žaislinis automobilis 6 c..
16.43€
Be PVM:16.43€
Brand: ABC Prekės kodas: HRSP0573
Futbolo vartai su pripučiamu kamuoliu patiks visiems vaikams, kurie mėgsta savo laisvą laiką leisti energingai. Tai puikus laiko praleidimas su draugais arba šeimos nariais.Rinkinyje yra:- 2 x sulankstomi vartai- Pripučiamas kamuolys- 4 kabliukai- Dėklas rinkiniuiMatmenys:- Vartai 117 x 84 cm- Kamuo..
27.58€
Be PVM:27.58€
Brand: ABC Prekės kodas: HRGR0438
Metalinis galvosūkis, kurio tikslas yra atjungti ir vėl sujungti metalines detales nenaudojant jokios jėgos. Šis žaidimas pareikalaus rankų miklumo ir loginio mąstymo. Tai puikus žaislas ne tik mažiems, bet ir dideliems. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų amžiaus..
10.09€
Be PVM:10.09€
Brand: ABC Prekės kodas: HRZA3594-A
Medinė, devynių dalių dėlionė vaikams su gyvūnais. Jūsų vaikas turės atitaikyti figūras į tinkamas vietas. Angliškai surašyti zoologijos gyvūnų pavadinimai leis vaikui plėsti savo žinias ne tik gyvūnijos pasaulyje bet ir anglų kalboje. Rinkinyje yra devyni gyvūnai:- Papūga- Paukštis- Liūtas- Tigras-..
7.14€
Be PVM:7.14€
Brand: ABC Prekės kodas: HRZA3308
Mini daržovių ir vaisių rinkinys su papildomais elementais. Vaikai mielai eina į parduotuvę, kur gali sužinoti apie maisto produktus, taip pat stebėti ten dirbančius žmones, o tada namuose mėgdžioti suaugusiuosius apsipirkinėjant ir atliekant pardavėjo vaidmenį. Rinkinyje yra krepšelis su rankena, s..
13.82€
Be PVM:13.82€
Brand: ABC Prekės kodas: HRRC0480
Puikus pasirinkimas kiekvienam jaunajam automobilių entuziastui! Su šiuo beprotišku automobiliu vaikai galės atlikinėti kaskadinius triukus, reikės tik kiek palavinti įgūdžius ir įdėti pastangų.Bežaidžiant mažiesiems kaskadininkams tikrai neprailgs laikas!Skiriamieji žaislo bruožai:- Įdomi ir ryški ..
16.83€
Be PVM:16.83€
Brand: ABC Prekės kodas: HR93537
Lokomotyvo formos pripučiama žaidimų aikštelė leis kiekvienam vaikui linksmai praleisti laiką. Šis spalvingas pripučiamas traukinys puikiai tilps į vaikų kambarį, taip pat galės būti žaidimų aikštelė kieme. Originali forma, ryškios spalvos ir rinkinyje esantys kamuoliukai pritrauks kiekvieno vaiko d..
44.55€
Be PVM:44.55€
Brand: ABC Prekės kodas: HRZA1245-RO
Šeimos gydytojo rinkinys vaikams, mėgstantiems rūpintis kitais. Rinkinys puikus būdas susipažinti su šeimos gydytojų darbuose naudojamais įrankiais, bei bent truputėlį įsikūnyti į jų vaidmenį.Rinkinį sudaro:- Gydytojo chalatas- Kepuraitė- Stetoskopas- Termometras- Medicininis plaktukas- Švirkštas- V..
20.29€
Be PVM:20.29€
Brand: ABC Prekės kodas: HRES0014-SZ
Teleskopas visiems mažiesiems astronomijos gerbėjams! Leiskite savo vaikui stebėti mėnulį, žvaigždes ir susipažinti su mūsų visata.Specifikacijos:- Lengva naudoti- Nėra jokių sudėtingų veiksmų ir techninės priežiūros- Puikiai tinka stebėti mėnulį ir žvaigždes- Gera spalvų reprodukcija- Pasviręs veid..
22.16€
Be PVM:22.16€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)
Norint pagerinti svetainės naršymą, naudojami slapukai (cookies). Jų nustatymus galite reguliuoti savo naršyklėje. Naršydami toliau, sutinkate su slapukų naudojimu.