Prekių katalogas
Krepšelis

Profesiniai žaislai

Gamintojas: ABC Prekės kodas: RA5652
 .Jūsų vaikas žaisdamas su šiais prietaisais jausis kaip tikras automobilių mechanikas.Specifikacijos:Į rinkinį įeina visi reikalingi įrankiai surinkimui.Be įrankių, rinkinyje taip pat yra akumuliatorinis variklis, sukuriantis garso ir apšvietimo efektus, taip pat skydelis su automobilio rodmenimis...
52.22€
Be PVM:52.22€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN6324
Kiekvienas vaikas domisi suaugusiųjų profesijomis, o betono maišytuvas yra būtinas bet kurioje statybvietėje. Betono maišytuvą galima transportuoti iš vienos vietos į kitą dėl dviejų ratų vienoje įrankio pusėje. Šoninės rankenos dėka jį galima valdyti rankiniu būdu.Betono maišyklės matmenys - 58 x 3..
66.78€
Be PVM:66.78€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA3326
Mini laboratorija džiugins kiekvieną mažąjį botaniką, chemiką ar būsimą geologą. Šio rinkinio dėka Jūsų vaikas galės gilinti savo žinias augalų auginime ir dirvožemyje. Rinkinyje nėra sėklų.Su šiuo rinkiniu galėsite:- Stebėti visus augimo etapus nuo šaknų iki šakelių ir lapų. Galima pasodinti ne dau..
16.30€
Be PVM:16.30€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN4759
Daktaro rinkinys visiems mažiesiems gyvybių gelbėtojams. Dabar Jūsų vaikas galės pagydyti visus - mamą, tėtį, močiutę, senelį, sesutę ar broliuką. Ryškios spalvos skatins žaisti, o rinkinyje esančių medicinos priemonių dydis yra pritaikytas mažo vaiko rankytėms, todėl naudotis bus itin patogu ir len..
16.25€
Be PVM:16.25€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: BKKZ0846
Darbo stalas su įvairiais įrankiais sudomins kiekvieną mažylį, kuris mėgsta konstruoti ir remontuoti.Rinkinyje yra:Matmenys - 68 x 30 x 66 cmRekomenduojama vaikams nuo 3 metų..
50.47€
Be PVM:50.47€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: HRZA0913
 Šis kruopščiai pagamintas įrankių rinkinys sudomins kiekvieną mažąjį meistrą mėgstantį konstruoti ir remontuoti.Rinkinį sudaro:- Dėžė- Grąžtas- Plaktukas- Plokščias atsuktuvas- Kryžminis atsuktuvas- Varžtai, veržlės- Rankinis pjūklas- Raktas- Slankmatis- Gulsčiukas- KampainisĮrankių dėžės matmenys ..
23.72€
Be PVM:23.72€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN4840
Didelis įrankių rinkinys visiems "pasidaryk pats" entuziastams. Galimybė pamėgdžioti savo tėtį, namų meistrą, neabejotinai privers mažą vaiką pasijusti daug atsakingesniu. Visi rinkinyje esantys elementai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagos, kuri garantuoja saugų žaislo naudojimą ir ilgą tarn..
36.03€
Be PVM:36.03€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN3331
Didelis įrankių stalas - kiekvienam "pasidaryk pats" entuiziastui. Dabar kiekvienas vaikas galės pasijausti tikru namų meistru ir padėti savo tėveliams. Daugybė priedų, esančių rinkinyje, leis Jūsų vaikui labai įdomiai praleisti laiką.Rinkinyje yra:- Stalas- Lipdukai- Automobilio konstrukcija- Plakt..
47.31€
Be PVM:47.31€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: BKKZ0519
3 in 1 įrankių rinkinys patiks visiems "pasidaryk pats" entuziastams. Rinkinyje yra:- Įrankių dėklas- Replės- Plaktukas- Atsuktuvas- Veržliaraktis- Prancūziškas veržliaraktis- Kištukinis raktas- Varžtai ir veržlės - Tvirtinimo lentos- Pjūklas- Lipdukai dirbtuvėms papuoštiDirbtuvės išmatavimai - 59,7..
51.55€
Be PVM:51.55€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: RA5740
Įdomus, tikroviškas ir mokomasis rinkinys mažajam meistrui. Vaikas tikrai susidomės šiuo rinkiniu, nes jame yra ne tik meistro įrankiai, tačiau ir visas stalas. Suktuvas skleidžia garsus ir turi du keičiamus antgalius.Žaislą maitina 2 x AA elementai (neįtraukta)Rinkinį sudaro:- Dirbtuvės su lentynom..
40.25€
Be PVM:40.25€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: RA6166
Įrankių rinkinys su dirbtuvėmis ir įrankių lagaminu patiks mažajam meistrui. Šiame rinkinyje yra 100 detalių. Suktuvas skleidžia garsus. Žaislą maitina 2 x AA elementai (neįtraukta)Rinkinį sudaro:- Dirbtuvės su lentynomis- Suktuvas- Indas varžtams- Spaustuvas- Plaktukas- Žnyplės- Pjūklas- 2 atsuktuv..
40.17€
Be PVM:40.17€
Gamintojas: ABC Prekės kodas: LN8329
Gaisrininko rinkinys patiks visiems mažiesiems gelbėtojams. Tai idealus pasiūlymas ne tik kasdieniam žaidimui su bendraamžiais, bet ir kaip kostiumas švenčių metu daržeyje ar mokykloje. Gaisrininko striukė turi atšvaitus ir permatomas kišenes, šalmas - ugniagesių komandos ženkliuką, o gesintuvas vei..
36.47€
Be PVM:36.47€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 139 (12 puslapių)
Norint pagerinti svetainės naršymą, naudojami slapukai (cookies). Jų nustatymus galite reguliuoti savo naršyklėje. Naršydami toliau, sutinkate su slapukų naudojimu.