Prekių katalogas
Krepšelis

GUMUOTI SVORIAI PROUD - 20KG

GUMUOTI SVORIAI PROUD - 20KG
GUMUOTI SVORIAI PROUD - 20KG
GUMUOTI SVORIAI PROUD - 20KG
GUMUOTI SVORIAI PROUD - 20KG
GUMUOTI SVORIAI PROUD - 20KG
Šios prekės pristatymas nemokamas.
Nemokamas pristatymas nuo 39.99.
URETHANE WEIGHT PLATE PROUD  yra aukštos kokybės plokštės, skirtos  jėgos ir funkcinėms treniruotėms  . Jiems būdinga aukščiausia įgyvendinimo technologija ir platus funkcionalumas.  Pagaminti iš plieno,  jie buvo papildomai  padengti apsauginiu poliuretano sluoksniu  , todėl jie yra ypač  patvarūs ir  saugūs, atsparūs dilimui ir dilimui  . Poliuretanas apsaugo įrangą ir grindis nuo pažeidimų. 
Kroviniai turi dvi tinkamai  profiliuotas rankenas  , leidžiančias juos patogiai laikyti delne įkišant ir išimant.  Be to, dėka rankenų, plokštės  gali būti naudojamos kaip atskiri mokymo elementai,  o ne hanteliai ar kettlebellai.  Krovinio viduryje yra plieninis žiedas, palengvinantis greitą plokščių pridėjimą ar keitimą prie juostos.
Poliuretano diskai  tinka visų tipų olimpinėms juostoms  , kurių darbinis skersmuo yra 50 mm, ir treniruokliams, esantiems komercinėse sporto salėse ir fitneso klubuose.  Idealiai tinka tokiems pratimams kaip  pritūpimas su štanga, suoliuko paspaudimas ar suoliuko paspaudimas. 
Plokštės nėra skirtos mesti.  Šiuo tikslu mes rekomenduojame buferinį olimpinį krovinį, pagamintą iš gumos, kuris apsaugo jį nuo žalos, susijusios su kritimu.Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus
  • Sandėlyje: taip
  • Gamintojas: PROUD
140.00€
Be PVM: 140.00€

Galimi pasirinkimai

Pristatymas 2024.02.28
Norint pagerinti svetainės naršymą, naudojami slapukai (cookies). Jų nustatymus galite reguliuoti savo naršyklėje. Naršydami toliau, sutinkate su slapukų naudojimu.